Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Rea siuntimas

Produkto pristatymo klientui yra mokama, nebent nurodyta pardavimo sutartis kitaip. Prekės pristatymo išlaidos (įskaitant mokesčius už transportavimo, pristatymo ir pašto paslaugos), yra nurodyta ant klientų puslapio internetinėje parduotuvėje ir pateikdamas Užsakymą, įskaitant atvejus, kai Klientas išreiškia valią būti saistomas pagal Pardavimo sutartį.

Asmeninis produkto pasiėmimas nemokamai.

Pardavėjas suteikia klientu šiuos būdus, prekių pristatymo ar gavimo produktų:
- Kurjerių, mokėjimas pristatymo metu.
- Asmeninį atsiėmimą galima rasti adresu: ul. Przędzalniana 6L, 15-688 Białystok – darbo dienomis nuo 09:00 iki 15:00.

Produkto pristatymo klientui sumas iki 7 dienų, išskyrus tai, kad atsižvelgiant į produkto aprašymas, arba kai užsakymus pateikti trumpesnį terminą. Kai produktų su skirtingais pristatymo laikas atveju, pristatymo data suteikta yra ilgiausias terminas, kuris negali viršyti 7 dienų. Atspirties taškas produkto pristatymo klientui skaičių taip:

Jei pasirinksite mokėjimo būdą klientų perdavimas, elektroninis mokėjimo arba kredito kortelė – nuo Pardavėjo banko sąskaitos ar atsiskaitymo sąskaitos įskaitymo dienos.

Jei pasirinksite mokėjimo būdą klientui pristatomai – nuo pardavimo sutarties įsigaliojimo datos (galioja tik Lenkijoje).

Galutinis pasirengimą gauti produktą Kliento – jei pasirinkta pagal kliento asmeninės kolekcijos gaminys, produktas bus paruoštas paimti pagal kliento per 7 darbo dienas, išskyrus atvejus, kai produkto aprašymas ar užsakymus pateiktus per trumpesnį laikotarpį gavimo. Atsižvelgiant į produktų su skirtingu metu turimos gauti atveju galima gauti datą tai yra ilgiausias laikotarpis Prieš, kuris negali viršyti 7 dienų. Apie produktą pasirengę priimti klientų jums bus papildomai informuojamas pardavėjo. Išeities taškas pasirengimą gauti produktą pagal kliento skaičių taip:
- Jei pasirinksite mokėjimo būdą klientų perdavimas, elektroninis mokėjimo arba kredito kortelė – iš banko sąskaitos arba kliringo sąskaitos Pardavėjas.
- Jei pasirinksite klientų pinigais kelią pristatymo asmens – nuo pardavimo sutarties įsigaliojimo datos.

Pristatymo būdas ir laikas

Mes naudotis šiais laivybos bendrovių paslaugas: DPD (www.dpd.com.pl) ROHLIG-Suus (www.suus.com). Priklausomai nuo perkamų prekių, jos specifika, svoris, matmenys, sureguliuokite tinkamą nešiklį ir pristatymo tipą. Kurjeriai siuntas pristato 8.00-16.00 pristatymas kitu laiku yra tik pristatymo kurjerio geros valios klausimas. Kelio trasa ir tikslas pristatymo laikas priklauso tik nuo kurjerio.

Primename, kad siuntų, kurių svoris viršija 29,5 kg, kurjeris neprivalo pristatyti prekių į Pirkėjo patalpas. Su tokių siuntų kurjeris pristato prekes į paskirties pastato, taip arti, kaip įmanoma, atsižvelgiant į kelių infrastruktūros būklė.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!