Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK

NEMOKAMAS DOVOŽIMAS

€0

PRISTATYMO LAIKAS

3-4 dienos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

14 dienų
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Apie mus kontaktas Prisijungti krepšelis 0

Pristatymas „Tutumi“

H4. Siuntos siųsti per kurjerį

Gavęs siuntą iš mūsų sandėlį per kurjerį gausite elektroninį laišką su kilmės skaičius.

Galite patikrinti pristatymo būseną * paspaudę “čia”: https: //www.dpd.com.pl/ ID_kat = 3 & id = 33 & Mark = 18 *

Gavęs siuntą iš mūsų sandėlį per kurjerį, galite susisiekti su mumis ir gauti kilmės skaičių.

Galite patikrinti pristatymo būseną * Spustelėdami “čia”: https: //wb.suus.com/druid.php M = & Projektų krautuvai = 1 & p = sekimo *

Mes naudotis šiais laivybos bendrovių paslaugas: DPD (www.dpd.com.pl) ROHLIG-Suus (www.suus.com). Priklausomai nuo perkamų prekių, jos specifika, svoris, matmenys, sureguliuokite tinkamą nešiklį ir pristatymo tipą. Kurjeris pristatys siuntinius 8.00-16.00 val, pristatymas kitu laiku yra tik pristatymo kurjerio geranoriškumas. Kelias ir tikslus pristatymo laikas priklauso tik nuo kurjerio.

Primename, kad siuntų virš 29,5 kg atveju, kurjeris neprivalo pristatyti prekes pirkėjo patalpose. Su tokių siuntų kurjeris pristato prekes į paskirties pastato, taip arti, kaip įmanoma, atsižvelgiant į kelių infrastruktūros būklė.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!