Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba layouts.et Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

NUOLAIDOS KODASrea5

Pristatymas „Tutumi“

H4. Siuntos siųsti per kurjerį

  • Siuntas iki 30 kg – Laivyba kurjerių DPD *

Gavęs siuntą iš mūsų sandėlį per kurjerį gausite elektroninį laišką su kilmės skaičius.

Galite patikrinti pristatymo būseną * paspaudę “čia”: https: //www.dpd.com.pl/ ID_kat = 3 & id = 33 & Mark = 18 *

  • Siuntos daugiau kaip 30 kg – laivybos kurjeris Suus ROHLIG *

Gavęs siuntą iš mūsų sandėlį per kurjerį, galite susisiekti su mumis ir gauti kilmės skaičių.

Galite patikrinti pristatymo būseną * Spustelėdami “čia”: https: //wb.suus.com/druid.php M = & Projektų krautuvai = 1 & p = sekimo *

  • Metodas ir pristatymo laikas *

Mes naudotis šiais laivybos bendrovių paslaugas: DPD (www.dpd.com.pl) ROHLIG-Suus (www.suus.com). Priklausomai nuo perkamų prekių, jos specifika, svoris, matmenys, sureguliuokite tinkamą nešiklį ir pristatymo tipą. Kurjeris pristatys siuntinius 8.00-16.00 val, pristatymas kitu laiku yra tik pristatymo kurjerio geranoriškumas. Kelias ir tikslus pristatymo laikas priklauso tik nuo kurjerio.

Primename, kad siuntų virš 29,5 kg atveju, kurjeris neprivalo pristatyti prekes pirkėjo patalpose. Su tokių siuntų kurjeris pristato prekes į paskirties pastato, taip arti, kaip įmanoma, atsižvelgiant į kelių infrastruktūros būklė.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!