Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

apie Rea

NTA prekės debiutavo Lenkijos rinkoje 1993 m.

Nuo to laiko, reaguojant į poreikį papildyti pasiūlymą su nauja, aukštos kokybės, mados produktų. Mes specializuojamės į gamybos ir importo prekių vonios kambario detalės ir virtuvės srityje. Remiantis ilgamete patirtimi mes garantuojame, kad visi mūsų produktai yra 100% saugus sveikatai ir labai funkcionalus.

Mūsų asortimentas leidžia Vonios elementų, tokių kaip M. In. Ekranai, dušo kabinos, durys, spintos, dušo panelės, nutylėtų rinkiniai, Dušo galvutės, akumuliatoriai, linijiniai kanalizaciją, santechnikos keramika. Mes įsitikinkite, kad su naujų elementų pasižymi dideliu estetinės ir funkcinės sistemingai praturtinti mūsų pasiūlymus.

Esame atviri bet ir visi pasiūlymai ir Pasiūlymai – mūsų prioritetas yra klientų pasitenkinimas ir atitinka pačius sudėtingiausius lūkesčius. Su mumis rūpinosi vonios baldais 500 000 patenkintų klientų. Mes garantuojame platų požiūriu vonios asortimentą, specialistų patarimus ir draugišką aptarnavimą.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!